služby

Vánoční focení

Vánoce v roubené chaloupce. Opřené o tradice. Tak jako kdysi. Jablíčka, svíčky ze včelího vosku, saně. Ve světnici připravené perníčky, vánočka a horký čaj. Focení pro páry, rodiny s dětmi či přátelé s Danielou Šafaříkovou z Amoosingstories.
Zastavte čas a zhmotněte vzpomínky na kouzelném místě. Vy, spolu, Na Krásné.

zarezervovat termín

Co vás čeká

Rodinné focení na kouzelném místě plné autentična v čisté přírodě. Interiér roubené chaloupky, která byla postavena v roce 1863, na Vás dýchne kouzelnou vánoční atmosférou. Stromeček, dekorace s nádechem historie, Betlém, vůně hořících svíček ze včelího vosku. Ve světnici čaj a cukroví. Venku před roubenkou saně, stromeček a houpací koník.

Focení bude probíhat ve dnech pátek 17. listopadu až neděle 19. listopadu 2023.

Detailní informace


Fotit se bude cca 20-25 minut, přirozeně tak, abyste se cítili dobře vy i děti.

Za 15 upravených fotek v elektronické podobě v plné kvalitě zaplatíte 2700 Kč.

Pro pohodlnou rezervaci můžete využít online rezervační systém, kde jsou jednotlivé termíny na všechny tři dny přehledně vypsány. Při rezervaci bude vybírána částka 500 Kč.

Fotografie k úpravě si vybíráte sami z náhledů, které po focení posílá fotografka. Maximální počet vybraných fotografií není omezen. Cena za fotku nad rámec 15 ks je 120 Kč/ks. Platba za vybrané fotografie navíc probíhá po výběru z náhledů.

Upravené fotografie obdržíte do 6.12.2023.

Svou objednávku můžete stornovat prostřednictvím emailu, a to nejpozději 7 dní před termínem, záloha je v případě zrušení nevratná. Můžete však za sebe najít náhradu.

Parkovat lze v blízkosti chaloupek. Přesné pokyny Vám budou zaslány v informačním emailu ze strany fotografky.

Veškeré dodatečné informace k focení obdržíte po rezervaci emailem.

ukázkové fotografie - Daniela Šafaříková z Amoosingstories

Zažijte kouzelné chvíle a mějte tak památku navždy.

zarezervovat termín