služby

Vánoční focení

Vánoce v roubené chaloupce. Opřené o tradice. Tak jako kdysi. Jablíčka, svíčky ze včelího vosku, saně. Ve světnici připravené perníčky, vánočka a horký čaj. Focení pro páry, rodiny s dětmi či přátelé s Danielou Šafaříkovou z Amoosingstories.
Zastavte čas a zhmotněte vzpomínky na kouzelném místě. Vy, spolu, Na Krásné.

zarezervovat termín

Co vás čeká

Rodinné focení na kouzelném místě. Žádný ateliér, čistá příroda a interiér roubené chaloupky, která byla postavena v roce 1863. Stromeček, dekorace s nádechem historie, vůně hořících svíček z vosku. Ve světnici čaj a cukroví. Venku před roubenkou saně, stromeček a houpací koník.

Focení bude probíhat o víkendu 19. a 20. listopadu 2022.

Detailní informace


Fotit se bude cca 20-25 minut, přirozeně tak, abyste se cítili dobře vy i děti.

Za balíček 10-15 upravených fotek v elektronické podobě v plné kvalitě zaplatíte 2000 Kč.

Pro pohodlnou rezervaci můžete využít online rezervační systém, kde jsou jednotlivé termíny na víkend 19. - 20. 11. 2022 vypsány. Při rezervaci bude vybírána částka 300 Kč.

Ty nejlepší fotografie z průběhu focení obdržíte do 30.11. 2022. Výběr provádí fotografka. Pokud preferujete výběr z náhledů, bude účtován příplatek 200 Kč, a doba dodání do 6. 12. 2022

Svou objednávku můžete stornovat prostřednictvím emailu, a to nejpozději 7 dní před termínem, záloha je v případě zrušení nevratná. Můžete však za sebe najít náhradu.

Parkovat lze v objektu chaloupek.

Bližší informace k focení obdržíte po rezervaci emailem ze strany fotografky.

ukázkové fotografie - Radek Šviderský

A něco navíc...

Jako bonus od nás obdržíte slevový kód na tisk fotografií. A v případě zájmu Vánoční pohlednici.

zarezervovat termín