ubytování

Dvě chaloupky

Nabízíme útulně a stylově vybavené chaloupky, jedna je roubená a druhá zděná. Chalupy jsou v rozlehlé zahradě na polosamotě u lesa. Parkování na oploceném pozemku.

Roubená chalupa

Pronajměte si roubenou chalupu z roku 1863 pro nezapomenutelné chvíle s těmi nejbližšími. Na chaloupce se může ubytovat 8 hostů a 2 děti. Pro ně jsou připraveny 3 ložnice, zákoutí pro děti, koupelna a překrásná světnice, ve které se společně vaří, jí u starého stolu na lavici a stejně tak povídá u deskových her.

přízemí: světnice s krbovými kamny (vybavená kuchyň s jídelnou a postelí pro zdřímnutí u pohádek či hraní her), koupelna se sprchovým koutem a WC, oddělený pokoj s kamny a 2 postelemi.

patro: pokoj s velkou postelí (pro 3 spáče), druhý pokoj s manželskou postelí, jednou menší dětskou postelí a postýlkou. Dětský koutek, spousta zákoutí pro hry či odpočinek, žíněnky pro pohodlné čtení pohádek. Do patra vedou příkré dřevěné schody, nahoře bezpečné zavírání pro děti.

kolem dokola: rozlehlá zahrada s ovocným sadem, posezení před chalupou, kryté posezení s venkovním krbem a grilem, ohniště, domeček pro děti, pískoviště, houpačky, klouzačka. Parkování na oploceném pozemku.

Zděná chalupa

Na chaloupce se může ubytovat až 5 hostů. Pro ně je připravena překrásná světnice s kamny, koutek pro děti s hračkami.

1 podkrovní ložnice, kuchyně, koupelna, 1 manželská postel a 2 samostatná lůžka. Pronajměte si zděnou chalupu na jedinečném místě v Beskydech, v naprostém soukromí mezi lesy, pro nezapomenutelné chvíle s těmi nejbližšími. Kouzelné místo, do kterého se zamilujete. Opečovávaného lidmi, kteří zde vkládají kus sebe, kus srdce a poctivé práce.

přízemí: světnice s krbovými kamny (vybavená kuchyň, jídelní stůl a postel), koupelna s vanou, WC. Děti si přijdou na své v připraveném koutku, vybaveném houpacím křesílkem, pastelkami a dřevěnými hračkami.

patro: podkrovní ložnice, 1 manželská postel a 2 samostatná lůžka. Do patra vedou příkré dřevěné schody.

kolem dokola: rozlehlá zahrada s ovocným sadem vám v parných dnech poskytne stín a zelená barva všude kolem zklidní vaši mysl, posezení před chalupou, kryté posezení s venkovním krbem a grilem, ohniště, domeček pro děti, pískoviště, houpačky, klouzačka. Parkování na pozemku.

Věříme, že si místo Na Krásné zamilujete. V přírodě, spojit se se zemí, nasát čistou energii.

Ceník

Týdenní pobyt
Víkendový pobyt
Pronájem zděné chalupy
Cena za objekt / víkend
Pronájem roubené chalupy
Cena za objekt / víkend
Pronájem zděné chalupy
Cena za objekt / týden
8 000 Kč
Pronájem roubené chalupy
Cena za objekt / týden
14 000 Kč
19 000 Kč
6 000 Kč
dohodou
Silvestrovský pobyt v roubené nebo zděné chalupě
Minimálně týdenní pobyt
Skutečná spotřeba elektrické energie není zahrnuta v ceně.
Uvedené ceny jsou smluvní dle aktuální situace.

při ubytování se skládá vratná kauce.
červen - srpen - pouze týdenní pobyty
září - květen - víkendové pobyty, v týdnu podmínka min. 2 noci

Fotogalerie

Na Krásné očima fotografa. Nahlédněte dovnitř a místo si jednoduše zamilujete.