služby

Služby Na Krásné

Rozlučka

Společně strávený čas s kamarádkama. Poslední dny jako slečna. Na kouzelném místě, mezi beskydskými lesy, v naprostém tichu vám připravíme ten nejkouzelnější dívčí den. Chtěly byste společně jíst, zpívat, tančit v sadu, plést věnce do vlasů. Obdržet šperk na míru? Pojďme si popovídat o vaši představě a spolu, ruku v ruce vymyslet nezapomenutelný den. 

Svatby

Přejete si začít jedinečný den s těmi nejbližšími, naprosto v soukromí? Připravíme váš Den tak, aby byly vaše sny naplněny. Mezi dvěma krásnýma chaloupkama, v jabloňovém sadu, kolem lesy, ticho a čistá příroda. Kouzelné místo, do kterého se zamilujete. Přejeme si, aby se Na Krásné stalo místem, s velkou mírou inspirace pro váš jedinečný den. Našim konceptem je tzv. “slow wedding”. Přejeme si, aby svatby Na Krásné proběhly v poklidu, bez stresu a především tak, abyste si užili každý moment z onoho Dne. 

podrobnosti

Pronájem místa

Rádi byste párové či rodinné focení? Na Krásné je velké množství krásných zákoutí, které skvěle poslouží jako pozadí pro vaše společné foto. Kolem chalup je vzrostlá zeleň, nádherné keře a jabloňový sad. Možnost vlastního focení nebo zajištění profesionálního fotografa.

Piknik

Na dece pod stromy či uvnitř chalupy. Čas ve dvou či více. Zažijte jedinečný okamžik s kouzelnou kulisou. Místo máte, teď zajistit společnost a vybrat den. O přípravu pikniku včetně jídla a pití se postaráme. Naši filozofií je podporovat lokální beskydské farmáře. Ochutnejte Beskydy v naprostém soukromí, mezi lesy.

Ubytování

Kouzelné místo, do kterého se zamilujete. Kolem lesy, klid a naprosté soukromí. Na Krásné naleznete útulně a stylově vybavené chaloupky, jedna je roubená a druhá zděná. Nahlédněte dál a vyberte si tu pravou. Zažijte víkend či týden na nezapomenutelném místě.

PODROBNOSTI

Šperk na míru

Šperk jen pro vás. Dle vašich přání, aktuálních potřeb. Zažijte celý proces výroby takového šperku s Michaelou H., která vás provede, kameny vám představí a vyrobí to, co bude jen vaše. Náramek, amulet, přívěšek.

Vánoční focení

Vánoce v roubené chaloupce. Opřené o tradice. Tak jako kdysi. Jablíčka, svíčky ze včelího vosku, saně. Ve světnici připravené perníčky, vánočka a horký čaj. Focení pro páry, rodiny s dětmi, přátelé s Danielou Šafaříkovou z Amoosingstories.

zarezervovat termín