zažijte něco navíc

Ochutnejte Beskydy

Snídaně

Přichystána z poctivých domácích surovin ve spojení s produkty lokálních výrobců. Palačinky, kváskový chléb s mléčnými produkty, k tomu ovoce, oříšky a káva z místecké pražírny Upraženo. Vajíčka z Fryčovic od šťastných slepiček, bábovka podle receptu babičky z Místku. Při rezervaci ubytování s vámi vše doladíme. Zažijte pomalý, ničím nerušený začátek dne Na Krásné.

Piknik

Květiny. Bez tohoto daru přírody je těžké si svatbu představit. Dovolte nám uvázat květy tak, aby ladily s celkovým stylem svatby a místem Na Krásné. Svatební kytici uvážeme tak, aby vás podrhla. Pro ženicha připravíme korsáž a pro družičky například něžné věněčky do vlasů.

Něco pro pány

Láska prochází žaludkem. Po obřadu však nikam nemusíte spěchat, stačí se přesunout o pár kroků dál. V útulném posezení si vychutnáte svatební menu, které vám pomůžeme zajistit.

Lokálně na gril

Rádi s rodinou či přáteli grilujete? Přichystáme vám balíček lokálních dobrot přímo ke grilu. Maso od vyhlášeného řezníka, domácí pečivo, tortilly na zaplnění žaludku než bude maso hotové. K tomu dipy, dobré pití a hurá rozpálit gril.

Naši filozofií jsou tzv. "Slow wedding"

Zakládáme si na tom, aby naše služby vznikaly ve spojení ruční práce, využití lokálních kapacit a s úctou k přírodě. Dáváme přednost sezónním květům, dekoracím s historií a u nás najdete vázy po prababičce nebo hrnečky

Let’s connect